Partneri

eurordis

Sanofi Genzmye

Sanofi Genzyme sa, ako vetva medzinárodnej spoločnosti Sanofi, sústredí na ojedinelé ochorenia, onkologické ochorenia a imunológiu. Vedie výskum v oblasti terapie týchto chorôb, a tým pomáha pacientom s ich osudmi.

eurordis

EURORDIS

EURORDIS je nezisková aliancia, ktorá združuje pacientov a organizácie v EU, pomáha financovať výskumy a zbiera peňažné dary od sponzorov na rôzne účely.

fabry international network

FABRY INTERNATIONAL NETWORK

Zameraním na Fábryho chorobu, Fabry International Network pomáha informuje a spája organizácie a pacientov s týmto ochorením

slovensky pacient

SLOVENSKY PACIENT

SLOVENSKÝ PACIENT je občianske združenie ktoré vydáva informačné materiály, realizuje prieskumy, popularizuje zdravotnú prevenciu a prevádzkuje internetovú stránku www.slovenskypacient.sk.

european gaucher alliance

EUROPEAN GAUCHER ALLIANCE

Spolupráca pacientských organizácií vedie k stálemu pokroku v liečbe Gaucherovej choroby v Európe. Členovia zdielajú skúsenosti, čím pomáhajú novým pacientom v zvládaní tohto ochorenia.

ladislav bednár

LADISLAV BEDNÁR

Ďakujeme Ladislavovi Bednárovi, ktorý ako súkromná osoba nesmierne pomáha nášmu združeniu ZOGO

biomarin

BIOMARIN

Spoločnosť BIOMARIN už viac ako 20 rokov vyvíja prvú, alebo najlepšiu liečbu vo svojej triede, pre pacientov s ojedinelými genetickými ochoreniami.

amicus therapeutics

Amicus Therapeutics

Sme globálna biotechnologická spoločnosť, ktorá objavuje pokročilé liečby na množstvo ojedinelých a náročných ochorení. Naše špičkové tými majú veľké a odvážne vízie.

TAKEDA

TAKEDA

Takeda je globálna biofarmaceutická spoločnosť orientovaná na výskum a vývoj so zameraním na pacientov, ktorá je založená na hodnotách a zaviazaná priniesť lepšie zdravie a jasnejšiu budúcnosť ľuďom na celom svete.